O firmě

Firma Trona vznikla v roce 1993 v Pardubicích. S truhlářskou výrobou jsme začínali v pronajatých prostorách se dvěma zaměstnanci. V roce 1994 jsme se přestěhovali do vlastního výrobního areálu a postupně ho vybavili moderním strojovým zařízením.

V roce 1995 jsme zakoupili komerční objekt v Pardubicích, kde jsme vybudovali sídlo firmy se vzorkovnou, kancelářemi a prodejními plochami.

Naše firma se zabývá komplexní truhlářskou výrobou se zaměřením na atypové interiérové výrobky - kancelářský, komerční a bytový nábytek, interiérové dveře a to buď dle zadání objednatele nebo dle našeho vlastního grafického návrhu.

Co umíme

Náš pracovní tým představuje 15 kvalitních řemeslníků s dlouholetou praxí ve výrobě nábytku. Kromě standardních výrobků s klasickou technologií běžně vyrábíme nábytek obloukových tvarů s náročným technologickým a detailním zpracováním. Využíváme přesnosti moderních technologií současně s tradičními výrobními postupy. Při zakázkové výrobě používáme jak klasické materiály jako je masivní dřevo a jeho aglomeráty (laminované a dýhované dřevotřísky, MDF desky, multiplexy a OSB desky) tak rovněž prvky z vysokotlakých laminátů (HPL), nerezové oceli, hliníkové slitiny a skla.


Stále větší oblibu v moderním interiéru nebo exteriéru získávají exotické dýhy a dřeviny. Standardně pracujeme s dřevinami teak, bubingo, iroko, ovangkol, wenge, jatoba a další.

Neustále sledujeme vývoj v oblasti nových technologií výroby i moderního designu bydlení a naše poznatky aplikujeme do našich výrobků.

Našimi zákazníky jsou lidé , kteří chtějí něco víc .... originální design a dokonalost v každém detailu.

Rozdíl v přístupu

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Preferujeme osobní přístup, vstřícnost a dodávku poctivého řemeslného výrobku. Chápeme, že se naše výrobky stávají součástí soukromého či profesního života našich zákazníků a proto je naší prioritou dokonalé řemeslné zpracování výrobku. Dbáme nejen na dobré vzhledové vlastnosti, ale i dokonalou funkčnost.

Samozřejmostí je komplexní řešení zakázky, tzn. zaměření, zpracování cenové nabídky a grafického návrhu. Následuje dílenské zpracování, doprava a montáž hotových výrobků. Na dodávané výrobky poskytujeme standardně 24 měsíční záruční dobu, včetně záručního i pozáručního servisu.


Kontaktní údaje

  • Trona s.r.o.
  • Komenského 119
  • 530 03, Pardubice
  • Tel.: (+420) 466 654 256
  • Fax.: (+420) 466 654 470
  • E-mail: trona@trona.cz